Ana Sayfa DUYURULAR 6. Bebe ve Çocuk Hazır Giyim Fuarı

6. Bebe ve Çocuk Hazır Giyim Fuarı

PDF Yazdır e-Posta
Duyuru ve Haberler
Cumartesi, 07 Temmuz 2007 09:54

6. Bebe ve Çocuk Hazır Giyim FuarıBursa 6. Bebe ve Çocuk Hazır Giyim ve Çocuk İhtiyaçları Fuarındaydık.

Tüyap Bursa tarafından hazırlanan "Bursa 6. Bebe ve Çocuk Hazır Giyim ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı", 30 Haziran -  3 Temmuz tarihleri arasında Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlendi.

Sektörün üssü konumuna gelen Bursa'da geleneksel hale gelen fuar, hazır giyimden oyuncağa, mobilyadan çocuk araç gereçlerine, gıdadan eğitime kadar birçok sektörden lider üretici firmaları bünyesinde buluşturuyor. Yurt içi ve dışından 102 firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla hazırlanan, geçtiğimiz yıla oranla yüzde 40 büyüme kaydeden fuarda, 0 - 16 yaş arası bebe ve çocuk hazır giyim kış modasının en son trendleri sergilendi.

Fuar, Arnavutluk, Azerbaycan, Bosna Hersek, Bulgaristan, Gürcistan, İran, KKTC, Kosova, Lübnan, Makedonya, Mısır, Rusya, Sırbistan, Ukrayna ve Yunanistan'dan davetli alım heyetlerine, yurt içinden ise sektörün geliştiği başta Marmara olmak üzere, Ege, İç Anadolu, Karadeniz ve Akdeniz Bölgelerinden gelecek profesyonellere ev sahipliği yaptı.

Bu Sayfayı Paylaş:

 

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....

Online Mağaza Skype Destek