Ana Sayfa HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Miss Tuffy - Firma Hakkında

Örme ve dokuma çocuk giyiminde öncü bir firma olan Toman Tekstil.San.Tic.Ltd.Şti. 2003 yılında sektöre ilk adımını atmış ve genç, dinamik kadrosuyla kısa zamanda adını ülke genelinde duyurmuştur.

Özellikle 0-16 yaş kız örme gruplarında tasarımlarıyla ön plana çıkmış, daha sonra bunu dokuma guruplarıyla da çeşitlendirerek MİSS TUFFY markasıyla yolculuğuna devam etmiştir. Günümüzde ürün portföyünü daha da genişleterek erkek çocuklarının da aradığı bir marka haline gelmiştir.

Toman Tekstil San.Tic.Ltd.Şti. MİSS & MR TUFFY markalarının yanında toptan bayilerine de  kız çocuk guruplarında LORİNDA  ve MARRY ROSE markaları ile, erkek çocuk gurubunda da GESSBOY markası ile hizmet vermektedir.

Geniş ve hızlı bir AR-GE kadrosuna sahip olmanın verdiği güç ile üretim yatırımlarına da hız kesmeden devam eden Toman Tekstil San.Tic.Ltd.Şti. yıllık 3,000,000 adet  kapasiteye sahip parça baskı ve nakış tesisleriyle sektöre fason olarak da hizmet vermektedir.

Yurt genelinde 200 satış noktasında tüketicilerin hizmetine sunulan MİSS & MR TUFFY markamız, Bursa Vişne Caddesinde bulunan binasında ayrı bir pazarlama şirketi ile bayi ağını hızla genişletmektedir.

MARRY ROSE, LORİNDA ve GESSBOY markalarımızın toptan bayilerine satışını da Bursa merkez binamızda ve İstanbul Laleli'deki showroomlarımızdan gerçekleştirmektedir.

Toman Tekstil San.Tic.Ltd.Şti. kalitesinden, yenilikçi anlayışından ve dinamizminden ödün vermeden atılımlarına hızla devam edecektir.

Bu Sayfayı Paylaş:

 

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....

Online Mağaza Skype Destek